„Локомотив” загуби от тима на НСА

20-03-2017, 17:46

БФХ

Желанието и амбицията на „локомотивци” обаче впечатлиха спортните специалистите

Хандбалният „Локомотив” допусна загуба при гостуването си в София от XV кръг на „А” РХГ.
Голямо желание за игра показаха железничарите още след първия съдийски сигнал. Студентите заложиха на по-твърда, граничеща с грубост игра. Гостите пък отговориха с бързи и скоростни атаки. Първото полувреме премина в постоянни обрати в резултата, като домакините успяха да вземат гол преднина със сирената за край на полувремето, завършило при 17:16.
С подновяване на играта софийските хандбалисти успяха да отбележат четири безответни гола. Пасив, който младите горнооряховчани не успяха да заличат. Въпреки усилията в края на мача те загубиха с 33:26.
Желанието и амбицията на „локомотивци” направиха добро впечатление на спортните специалистите от НСА, дошли да наблюдават мача. Те изказаха някои резерви към съдийството, което от горнооряховския щаб не пожелаха да коментират.
Поздравления получиха треньорът Йордан Димитров и неговите състезатели В. Лазаров, А. Сидер, Г. Маринов, Й. Михнев, Х. Сидер, Кр. Иванов, В. Боев, Л. Димитров, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Р. Йорданов, Ив. Дачев, Ив. Грамчев, П. Николов, Т. Калчев, В. Георгиев.