„Етър” загуби от „Поморие”

21-03-2017, 09:44

ФК "Етър", архив

Все още води с две точки на „Септември”

"Виолетовите" загубиха с 0:2 при визитата си в черноморския град. Така футболистите на Станислав Генчев водят само две точки пред "Септември" в битката за влизане в "Първа професионална футболна лига".

Още във втората минута младежкия национал Стефан Неделчев стреля, но не успя да преодолее стража на "Поморие". Секунди преди края на първото полувреме домакините поведоха след изпълнение на дузпа, която Христо Лемперов реализира. Наказателният удар бе свирен за игра с ръка на на Митко Плахов. През второто полувреме "Етър" имаше лек превез, но така и не успя да разпечата вратата на домакините. За сметка на това в 84-ата минута халфът Милен Танев отбеляза второ попадение и така сложи край на спора.

Стартови състави: ОФК Поморие: 12. Димитър Тодоров, 9. Ахмед Адемов, 21. Бекир Расим, 11. Деян Лозев, 19. Живко Хаджиев, 15. Илиян Шерданов, 27. Милен Танев, 13. Мирослав Коев, 25. Слави Шопов, 23. Станислав Жеков, 22. Христо Лемперов Ст. треньор: Малин Орачев Етър: 12. Кирил Акалски, 3. Георги Кременлиев, 5. Михаил Минков, 14. Иван Скерлев, 22. Димо Атанасов, 88. Йордан Апостолов, 73. Иван Стоянов. 25. Митко Плахов, 10. Цветомир Тодоров, 17. Чавдар Ивайлов, 11. Стефан Неделчев Ст. треньор: Станислав Генчев Стадион: "Градски стадион" Главен съдия: Николай Колев Асистенти: Дениз Соколов, Юлиян Тодоров, Иван Пенчев