Избрани Новини
85 деца от община Свищов участваха в лекоатлетическия крос „Желю Замфиров”
Кристияна Чуколова, Неделя Самоковлиева, Яница Иванова и Димитър Петров спечелиха по два златни медала
Десетки деца от община Свищов участваха в традиционния лекоатлетически крос „Желю Замфиров”, организиран в памет на легендарния треньор. Събитието се проведе в рамките на празниците „Свищовски лозници 2017“, на стадион „Академик” и се превърна в истински празник за всички, обичащи спорта. В състезанието взеха участие 85 деца от 7 училища на общината. Наградите на победителите бяха връчени лично от ресорния зам.-кмет и внук на многоуважавания треньор Борислав Замфиров.
Ето и крайното класиране на участниците:
Момичета 1 – 4 клас – 60 м. гладко бягане:
Яница Иванова – СУ „Николай Катранов“
Емилия Йорданова – СУ „Димитър Благоев“
Златина Борисова – СУ „Николай Катранов“
Момичета 1 – 4 клас – 200 м. гладко бягане:
Яница Иванова – СУ „Николай Катранов“
Емилия Йорданова – СУ „Димитър Благоев“
Златина Борисова – СУ „Николай Катранов“
Момчета 1 – 4 клас – 60 м. гладко бягане:
Милко Блажев – СУ „Цветан Радославов“
Ивайло Цветанов – СУ „Димитър Благоев“
Веселин Боянов – ОУ „Христо Ботев“ с. Ореш
Момчета 1 – 4 клас – 200 м. гладко бягане:
Ивайло Цветанов – СУ „Димитър Благоев“
Борис Босилков – СУ „Димитър Благоев“
Никола Йосифов – СУ „Димитър Благоев“
Момичета 5 – 7 клас – 60 м. гладко бягане:
Теодора Людмилова – ОУ „Филип Сакелариевич“
Елис Мустафова – СУ „Димитър Благоев“
Александрина Александрова – ОУ „Христо Ботев“ с. Ореш
Момичета 5 – 7 клас – 400 м. гладко бягане:
Елиз Мустафова – СУ „Димитър Благоев“
Рени Матеева – СУ „Димитър Благоев“
Мартина Въткова – СУ „Димитър Благоев“
Момчета 5 – 7 клас – 60 м. гладко бягане:
Димитър Петров – ОУ „Филип Сакелариевич“
Елисей Карлов – ОУ „Христо Ботев“ с. Ореш
Божидар Матов – СУ „Димитър Благоев“
Момчета 5 – 7 клас – 400 м. гладко бягане:
Димитър Петров – ОУ „Филип Сакелариевич“
Божидар Тодоров – СУ „Димитър Благоев“
Борис Ананиев – СУ „Димитър Благоев“
Момичета 8 – 10 клас – 100 м. гладко бягане:
Неделя Самоковлиева – СУ „Николай Катранов“
Александрина Методиева – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Галина Борисова – СУ „Цветан Радославов“
Момичета 8 – 10 клас – 800 м. гладко бягане:
Неделя Самоковлиева – СУ „Николай Катранов“
Мерелин Мариянова – СПГ „Алеко Константинов“
Момчета 8 – 10 клас – 100 м. гладко бягане:
Иво Иванов – СУ „Николай Катранов“
Георги Пенев – СПГ „Алеко Константинов“
Ибрахим Абаджиев – СПГ „Алеко Константинов“
Момчета 8 – 10 клас – 800 м. гладко бягане:
Георги Пенев – СПГ „Алеко Константинов“
Дянко Кръстев – СУ „Цветан Радославов“
Ибрахим Абаджиев – СПГ „Алеко Константинов“
Момичета 11 – 12 клас – 100 м. гладко бягане:
Кристияна Чуколова – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Момичета 11 – 12 клас – 800 м. гладко бягане:
Кристияна Чуколова – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Момчета 11 – 12 клас – 100 м. гладко бягане:
Петър Георгиев – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Кристиян Иванов – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Иван Панев – СУ „Цветан Радославов“
Момчета 11 – 12 клас – 800 м. гладко бягане:
Кристиян Иванов – ДТГ „Димитър Хадживасилев“
Иван Панев – СУ „Цветан Радославов“
Честито на победителите и много бъдещи успехи на всички участници!