Етър надигра Дунав с 2:1

10-04-2018, 08:22

община Велико Търново

След този мач виолетовите имат актив от 24 точки

Отборът на“Етър“(Велико Търново) се наложи с 2:1 над състава на „Дунав“(Русе) снощи. Домакините бяха по-активния тим през цялото време. В началото на второто полувреме Алиуне Бадара вкара за 1:0 и вдигна феновете на крака. В 52-та минута Велко Батрович удвои преднината на „болярите“. В 73-та минута Исмаил Иса намали от близка дистанция.

След този мач „Етър“ има актив от 24 точки и изпреварва русенци с 2 точки. В следващият кръг момчетата на Краси Балъков гостуват на „Локомотив“ (Пловдив). Срещата е на 15-ти април (неделя) от 20 часа. Стартови състави: „Етър“: Иванов, Пашов, Атанасов(Филипов), Скерлев, Гълъбов, Колев, Руменов, Бадара(Петков), Батрович, Стоянов(Почански) (к.), Мане Главен мениджър: Красимир Балъков „Дунав“: Антонов,Милчев(Костадинов), Ковачев(к.),Патев,Лемперов, Станоев(Попадийн),Зитоуни(Ндиайе), Шопов,Ненов, Карагерен, Иса старши треньор: Малин Орачев Жълти картони: (Е) Иванов, Гълъбов, Бадара, Почански,Атанасов,Пашов (Д) Ковачев