Отбори от Румъния и Украйна участват във футболния турнир за Купата на кмета в Свищов - velikotarnovo.utre.bg

Отбори от Румъния и Украйна участват във футболния турнир за Купата на кмета в Свищов

30 май 2018, 08:00 | Мария Христова
  • Снимка:
    община Свищов

Официалното откриване на турнира ще се състои на 1 юни

За трета поредна година ОФК „Академик“ Свищов и Община Свищов организират футболен турнир за Купата на кмета, по повод 1 юни – Ден на детето. Турнирът се организира със съдействието на треньорите на подготвителните групи -  футбол 11 и футбол 9 към ОФК „Академик“ Свищов и с всяка година придобива все по-голяма популярност. Поради големия интерес от страна на участниците, тази година турнирът ще се проведе в два поредни дни, на 1 и 2 юни, като в него ще вземат участие и два чуждестранни отбора.

Отборите на Румъния и Украйна ще имат представители и в двете възрастови групи: футбол 11 – деца родени 2005/2006 г. и футбол 9 – деца родени 2007/2008 г.

В първия ден от турнира ще се проведат срещите в предварителните групи, а през втория ден - 2 юни 2018 г., ще са срещите за местата от 5-6, 3-4 и 1-2 място.

Официалното откриване на турнира ще се състои на 1 юни, веднага след първата футболна среща на Градски стадион „Академик“.

Срещите от футбол 11 ще се провеждат на Градски стадион „Академик“, а на футбол 9 на стадиона на СА „Д. А. Ценов“.

ПРОГРАМА НА ТУРНИРА

Програма за 1 юни 2018 г. (Петък)

Футбол 11

I среща - Група „Б“ - Етър-В. Търново - Украйна - 09:30 – 10:40 часа;

Официално откриване на турнира

II среща - Група „А“ - Елена - Румъния - 10:50 – 12:00 часа.

Обедна почивка:

III среща - Група „Б“ – Локомотив-Г. Оряховица - Етър-В. Търново – 13:00 – 14:10 часа;

IV среща - Група „А“ – Академик Свищов - Елена – 14:20 – 15:30 часа;

V среща - Група „Б“ – Локомотив Г. Оряховица - Украйна – 15:40 – 16:50 часа;

VI среща - Група „А“ – Академик Свищов - Румъния – 17:00 – 18:10 часа.

Футбол 9

I среща - Група „Б“   -  Локомотив Дряново - Украйна - 09:30 – 10:40 часа;

II среща - Група „А“ – Стрела Ореш- 10:50 – 12:00 часа.

III среща - Група „Б“ – Локомотив-Г. Оряховица - Локомотив Дряново – 13:00 – 14:10 часа;

IV среща - Група „А“ – Академик Свищов – Стрела Ореш– 14:20 – 15:30 часа;

V среща - Група „Б“ – Локомотив Г. Оряховица - Украйна – 15:40 – 16:50 часа;

VI среща -  Група „А“ – Академик Свищов - Румъния – 17:00 – 18:10 часа.

Програма за 2 юни 2018 г. (Събота)

Среща за 5-6 място – 09:30 - 10:40 часа;

Среща за 3-4 място – 10:50 - 11:20 часа;

Среща за 1-2 място – 12:10 - 13:20 часа.

13:30 часа – Закриване на турнира и награждаване на участниците.

Организаторите на турнира си запазват правото да правят промени в програмата, която е предварителна и подлежи на промяна, когато някой от отборите е възпрепятстван по обективни причини.

 



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета