Десетки ученици се включиха в лекоатлетическия крос „Павликени 2018“ - velikotarnovo.utre.bg

Десетки ученици се включиха в лекоатлетическия крос „Павликени 2018“

15 октомври 2018, 14:10 | Мария Христова
  • Снимка:
    община Павликени

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. В откриването на спортната проява участваха кметът на Община Павликени инж.Емануил Манолов, зам.-кметът инж.Венцислав Иванов, главния експерт към Министерството на младежта и спорта Зоя Стефанова, общински съветници и др.

Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

 

Награждаване от лекоатлетически крос „Павликени 2018”

МОМИЧЕТА – ДГ

1 МЯСТО – СИЯНА ИВАНОВА – ДГ „8 МАРТ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ДАРИНА ИВАНОВА – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ПЛАМЕНА ДИМИТРОВА – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА – ДГ

1 МЯСТО – СТЕФАН СТЕФАНОВ – ДГ „8 МАРТ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – БЛАГОВЕСТ БОРИСЛАВОВ – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ВЛАДИСЛАВ БОРИСОВ – ДГ „ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 1-2 КЛАС

1 МЯСТО – ТЕРЕЗА ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ИВОНА ХАРАЛАМБИЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СЛАВЕНА ГАНЧЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 1-2 КЛАС

1 МЯСТО – ТЕОДОР ПЕТКОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ДАНИСЛАВ МИЛКОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ИВАН АТАНАСОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 3-4 КЛАС

1 МЯСТО – ПРЕСЛАВА ХРИСТОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ИВАНА СТАНЕВА – ОУ „БАЧО КИРО” – БЯЛА ЧЕРКВА

3 МЯСТО – ПРЕСЛАВА ДИМИТРОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 3-4 КЛАС

1 МЯСТО – АХМЕД МАСТЪНОВ – СУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – СУХИНДОЛ

2 МЯСТО – МАРТИН ГЕОРГИЕВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – АЛЕКС ВЕСЕЛИНОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 5-6 КЛАС

1 МЯСТО – СИЛВИЯ ИВАНОВА - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ЕМИЛИЯ ИВАНОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СИЛВАНА КРЪСТЕВА – ОУ „БАЧО КИРО” – БЯЛА ЧЕРКВА

 

МОМЧЕТА 5-6 КЛАС

1 МЯСТО – АЙХАН АСАНОВ - ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – КАЛОЯН НЕВЕЛИНОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 7-8 КЛАС

1 МЯСТО – АЛЕКСАНДРА ЖИВКОВА - ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ВИКТОРИЯ БОГДАНОВА - СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

3 МЯСТО – ЮЛИЯ СТАНЧЕВА - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 7-8 КЛАС

1 МЯСТО – ЯНКО ГОРАНОВ - СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СТИЛЯН РАДОСЛАВОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – НЕДКО НЕДКОВ - ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ДЕВОЙКИ 9-10 КЛАС

1 МЯСТО – ЕЛИС ХЮСЕИНОВА - СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СТЕФАНИ ИВАНОВА - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – БОРИСЛАВА КОЛЕВА - ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ЮНОШИ 9-10 КЛАС

1 МЯСТО – МЕХМЕД ЮСЕИНОВ – СУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – СУХИНДОЛ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР АРМОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – АЛБЕН АСЕНОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ДЕВОЙКИ 11-12 КЛАС

1 МЯСТО – ГРЕТА МАРИНОВА - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – МАРИЯ НИКОЛОВА - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – МАРИЯ СЛАВЧЕВА - ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ЮНОШИ 11-12 КЛАС

1 МЯСТО – ЙЪЛДЖАН АСЕНОВ – СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СИМО ИВАНОВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ИВАН ГЕОРГИЕВ - СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

ВЕТЕРАНИ

1 МЯСТО – АТАНАС ПЕТРОВ - ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ - ПАВЛИКЕНИ

 

 



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета