„Етър“ постигна реми с „Царско село“

17-08-2019, 12:19

архив

Разписаха се Дани Младенов и Георги Минчев

„Етър” записа пето равенство в първенството, като завърши 1:1 с „Царско село”. Домакините имаха надмощие през целия мач, но не можаха да го материализират в голове.

Още в 8-ата минута след центриране отляво Георги Минчев вкара за 0:1. „Етър” бе сериозно ощетен в 28-ата минута, когато след грешка на „Царско село” Дани Младенов се откъсна сам срещу вратаря и бе повален от Ивайло Марков в гръб – явно нарушение за червен картон. Реферът обаче си замълча, което вбеси, както публиката по трибуните, така и треньорския щаб на „болярите”.

След две минути домакините изравниха. Дани Младенов вкара за 1:1 шестия си гол за сезона, който го утвърди като Стрелец №1 на първенството до момента. След почивката „Етър” продължи да атакува, но не успя да реализира нов гол.