Гласуват номинациите за спортист на годината на Велико Търново - velikotarnovo.utre.bg

Гласуват номинациите за спортист на годината на Велико Търново

11 декември 2019, 14:32 | Мария Христова
  • Снимка:
    архив

Вижте предложенията на местните спортни клубове

С тайно гласуване предстои избор на спортист на годината на Велико Търново. По традиция номинациите са в три категории – мъже и жени (11 кандидатури), юноши и девойки (18 кандидатури), както и треньор (7 кандидатури). Към предложенията са посочени успехите на съответния състезател, както и мотиви. Изготвени са и специални анкетни карти.

Според правилата в статута за 2019 година наградените ще бъдат разпределени по следния начин: в категория мъже и жени ще бъдат наградени 7 спортисти, при юноши и девойки – също седем състезатели, а една ще е наградата за треньор на годината.

Процедурата по гласуване ще се състои на 13 декември от 13,00 ч. в зала 302 или 306 на Община Велико Търново.  Право на вот имат представители на Постоянната комисия по спорта, туризма, децата и младежта при Великотърновския общински съвет, по един журналист от местните медии, както и спортните експерти в общинската администрация.

 

Номинации в категория СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2019 (МЪЖЕ И ЖЕНИ)

ДЕЯН НИКОЛАЕВ ГЕМИЖЕВ - СК „ИВАЙЛО-93”

ЕМИЛ ДЕНЕВ - СК „МЕГАПОРТ” В.Търново

ИЛИЯН КЪНЧЕВ - СК „МИСТЪР ЮНИВЪРС”

МИРОСЛАВ АНГЕЛОВ - СК „МЕГАПОРТ” В.Търново

НИКОЛА ВИКТОРОВ - СК „ЕТЪР – ВИКТОРИ 2011“

ПАВЕЛ ДИМИТРОВ - СК „БУЛМЕКС - ШАХ” В.ТЪРНОВО

РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ - СК „БУЛМЕКС - ШАХ” В.ТЪРНОВО

САМУИЛ ЕМИЛОВ ДОНКОВ - СК „АП спорт”

ТИНКО БАНАБАКОВ - БК „ИВАЙЛО“

ТИХОМИР АНГЕЛОВ - СК „МИСТЪР ЮНИВЪРС”

ЦВЕТЕЛИНА ЦАНЕВА - СК“КАЛОЯН 92“

 

 

 

Номинации в категория СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2019 (ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ)

АННА АНГЕЛОВА - СК „КАЛОЯН 92“

ВЛАДИСЛАВ ДИМИТРОВ - СК „ЕТЪР ВИКТОРИ 2011“

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ - СК „КАТАНА“

ДAНИСЛАВ АРСОВ - СК“ВЕЛИКО ТЪРНОВО“

ЕРИКА ЙОРДАНОВА - СК „МОДЕЛИЗМИ”

ЗДРАВКО ВАЛЕНТИНОВ БАБЛАКОВ - СК „БОЛЯРИ 2009“

КАЛИНА НИКОЛОВА КОЗЛЕВА - СК СПОРТНА ГИНАСТИКА „ЕТЪР СТИЛ”

ЛОУГЪН САУНДЪРС - СК „КАЛОЯН 92“

МАРИН МАРИНОВ - СК „ЕТЪР ВИКТОРИ 2011“ 

НЕСРИН СЮЛЕЙМАНОВА - СК „ЕТЪР ВИКТОРИ 2011“ 

НИКОЛ ИВАНОВА ИВАНОВА - СК СПОРТНА ГИНАСТИКА „ЕТЪР СТИЛ”

НИКОЛИНКА БОЯДЖИЕВА - СК „КАТАНА“

РАЛИЦА МИТЕВА - СКП“ЦАРЕВЕЦ“

РИКАРДО СОБЧАК - СК „ЕТЪР78“

СИМЕОН СЪБЕВ - СКП“ЦАРЕВЕЦ“

ТОНИСЛАВ СЪБЕВ - СКП“ЦАРЕВЕЦ“

СТЕЛИЯНА ЗАРЗАЛАНОВА - СК „ЕТЪР78“

ХРИСТИАНА ДИМИТРОВА - СК „КАТАНА“

 

 

НОМИНАЦИИ В КАТЕГОРИЯ ТРЕНЬОР НА ГОДИНАТА 2019

 

АЛЕКСАНДЪР ЛУКАНОВ - СК „АП СПОРТ

ЕВГЕНИ ГЕОРГИЕВ ДОНЕВ - СК „ИВАЙЛО- ВЕЛИКО ТЪРНОВО”

КАЛОЯНА КРУМОВА – ЦОНЧЕВА - СК „ЕТЪР СТИЛ” В. ТЪРНОВО

НИКОЛАЙ ВИКТОРОВ - СК „ЕТЪР-ВИКТОРИ 2011” В.ТЪРНОВО

НИКОЛАЙ ГИМИЖЕВ - СК „ИВАЙЛО - 93”

ЦВЕТАНКА ДИЛОВА – НЕЙКОВА - СК „БОЛЯРИ 2009”

ХРИСТОМИР ХРИСТОВ - СК „МИСТЪР ЮНИВЪРС”

 



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета