Избрани Новини
81 автори с близо 120 творби ще участват във ІІ Национална младежка изложба „GO AHEAD / ПРОДЪЛЖАВАЙ’ 2021”
81 автори с близо 120 творби ще вземат участие във ІІ Национална младежка изложба „GO AHEAD / ПРОДЪЛЖАВАЙ’ 2021”. Това реши журито, а изложбата ще се проведе на 11 май 2021 г. от 17:30 часа. На откриването ще бъдат обявени и наградените автори.
Ето списъкът с одобрените за участие в изложбата автори:
1. Адриан Иванов Аврамов – „Пейзаж от Ичера”, „Изследване”
2. Албена Петкова – „Лека нощ“, „Спящ“
3. Алекс Христианова Панова – „Тя е безлична”
4. Александра Ганева – „Отвличането на Европа“, „Завист“
5. Александра Христова Александрова – „Колекция спомени”, „Дом II“
6. Александрина Дакова – „Стълбище“, „Къщата“
7. Александър Илиев Александров – „Freedom/Свобода”
8. Ангел Александров Христов – „Анн преди турнира” , „Сайо Акаджима и Кизгюн Карамиз”
9. Анелия Николаева Мартинчева – „Ветропоказател“
10. Анита Руменова Арсова – “Speaking with a virus / „Разговори с един вирус”
11. Антон Веселинов Джуров – „Ритуал”
12. Артемий Кирилович Овчинников – „Коледен натюрморт”
13. Биляна Генчева Филипова – „Зима”
14. Blanka Krisztova – „Moravia”
15. Богдан Иванов Богданов – „Прозорец”, „Динамика”
16. Богомил Маринов Иванов – „Студента – шут в двора на живота”
17. Борислава Георгиева Захариева – „Forest I”, „Forest II”
18. Валентин Митев – „No connection”
19. Велина Георгиева Сталева – „Импресия I” , „Импресия II”
20. Весела Бисерова Николова – „Пясъчни яйца I”, „Пясъчни яйцаII”
21. Веселина Емилова Маринова – „Вселена от знания”
22. Виктория Сергеевна Титова – „Велико Търново през моя поглед”
23. Владимир Теодоров Мичев – „Състояния”
24. Вълчо Трифонов Вълчев – „Тихи писъци 1“, „Тихи писъци 3“
25. Габриела Лилова Карайланова – „Топла стая”
26. Ганчо Йорданов Ганев - Гана – „Емоциите днес”
27. Георги Симеонов Маринов – „Микро”, „Алтер”
28. Гергана Ивайлова Балабанова – „Позитив“, „Негатив“
29. Деница Иванова Дакова – „Грешка”
30. Деница Миленова Бонева – „Wings of Liberty”
31. Джесика Живкова Ризова – „Миг”
32. Дилян Пламенов Ангелов – „Портрет на жена”
33. Димитър Иванов Бучуков – „Бурята”
34. Димо Руменов Димов – „Танц“, „Извисяване“
35. Драгна Павловска - „Приятел“,
36. Елпида Лазаро Лайлакиду – „Игра”
37. Зорница Красимирова Йовева – „Лодки”, „След буря”
38. Зорница Николаева Стефанова – „Безименната жена”, „Целувката”
39. Ивон Стефанова Кючукова – „Очакване”
40. Илкер Аднанов Даналов – „Прозорци”
41. Ирина Руменова Иванова – „Сутрешно кафе”, „Време за кафе”
42. Калин Руменов Михов – „Преход”, „Лекотата на битието”
43. Калина Анчева Мавродиева – Такова „Връх Марагидик”, „Да можеш да летиш“
44. Карина Георгиева Влаева – „Unnamed”
45. Катерина Бориславова Чакърова – „Вплитане”
46. Кирил Георгиев Кръстев – „Жужа“
47. Ксения Сталинова Иванова – „Отливи”, „Отвътре-Навън”
48. Ксения Юриевна Дворникова – „La Indepenclencia“, „Триптих – Ами ти си момиче”
49. Лена Неделчева Тодорова – „Приказка“, „Космос“
50. Марина Еременко – „Не се страхувай, аз съм с теб”
51. Мария Пламенова Белчева – „Щастие”
52. Мартин Златков Маринов – „Фактури I”, „Фактури II”
53. Мартин Николаев Митев – „Пейзаж с дете”
54. Мила Иванова Веселинова – „Сутрешен чай”
55. Милена Кирилова Младенова – “Белла”
56. Мирела Бонева Събева – „Композиция 1”, „Композиция 2”
57. Надежда Пламенова Къцарнова – „Съзерцанието”
58. Никола Руменов Михов – „Композиция I”, „Композиция II”
59. Николета Красимирова Иванова – Стоимирова - „Въздух”
60. Петра Иванова Димитрова – „Зелената къща“
61. Пламен Николаев Кондов – „Дъжд в бившата гора I”, „Дъжд в бившата гора II”
62. Полин Калоянова Чакалова – „Химера”
63. Полина Николаева Ковачева – „Време“
64. Радка Стефанова Стоева – „ZOOM I”, „ZOOM II”
65. Радомира Георгиева Йорданова – „BAD ROBOT”, „F1 + F2”
66. Ренета Димитрова Павлова – „Знак”, „Време”
67. Северина Даниелова – „Сянка“, „Appeardisappear“
68. Симеон Живков Желев – „Covid“, „КОВИД 3“
69. Симона Станиславова Йорданова – „Полет 1”, „Полет 2”
70. Славена Иванова Николова – „Silent Lockdown”
71. Станимир Станиславов Веселинов – „Хляб”
72. Станка Витанова Александрова – „Звук и тишина”
73. Стела Димова Димова – „Полет”
74. Стефан Владимиров Стефанов – „Учителят”, „Страдание и възторг”
75. Теодора Ганчева Ганева – „Обрат”
76. Теодора Цветославова Георгиева – „Детство”
77. Тереза Томанова – „On a trip“, „Two oposites“
78. Християна Йорданова Йорданова – „Тотем”, „Левитация”
79. Цветослава Христова Цветкова – „Спомен“
80. Яна Любенова – „Любовта е отдаване”
81. Яница Валентинова Димитрова – „Мелодия на времето”