Краси Недков стана шампион на България по ММА в категория 62 кг и най-добър боец до 18 г. - velikotarnovo.utre.bg

Краси Недков стана шампион на България по ММА в категория 62 кг и най-добър боец до 18 г.

05 септември 2021, 17:39 | Мария Христова
  • Снимка:
    БФ по ММА

Великотърновецът Краси Недков е шампион на България по ММА и грабна титлата най-добър боец до 18 години. „Искам да благодаря на всички, които бяха до мен и ме подкрепяха!“ – каза спортистът на клуб „Скорпион“.

Българска федерация по ММА проведе държавно първенство за всички възрастови групи: -14, -16, -18, 18-21, 18+ години (3-4.09.2021г, Ямбол, спортна зала "Диана").

Класиране:

Кадетки 57.000 кг

1.Стефани Петрова (ММА Варна)

Девойки 61.200

1.Виолета Старчева (Берое, Стара Загора)

Жени 65.800

1.Гергана Ефтимова (Викинг Инс, Варна)

Момчета 37.000

1.Александър Делчев (Скорпион Велико Търново)

2.Теодор Чолаков (Локомотив Горна Оряховица)

Момчета 44.000

1.Самуил Георгиев (Берое, Стара Загора)

2.Денислав Георгиев (Берое, Стара Загора)

3.Християн Цветков (СК Прайд, Перник)

Момчета 52.000

1.Йордан Бижев (Аргус ММА, Казанлък)

Момчета 57.000

1.Николай Бижев (Аргус ММА, Казанлък)

Момчета над 57.000 (група А)

1.Мартин Петков (Берое, Стара Загора)

2.Илия Ахмедов (Берое, Стара Загора)

3.Никола Георгиев (ММА Шумен)

Момчета над 57.000 (група Б)

1.Виктор Димитров (Бойни изкуства Велинград)

2.Петър Георгиев (Берое, Стара Загора)

Кадети 52.000

1.Йордан Иванов (ММА Варна)

2.Еньо Енев (Берое Стара Загора)

3.Динко Динков (Берое Стара Загора)

Кадети 57.000

1.Виктор Димитров (Викинг Инс, Варна)

2.Веселин Бекяров (ММА Варна)

3.Тошо Тошев (Бъдин, Видин)

Кадети 62.000

1.Красимир Недков (Скорпион, Велико Търново)

2.Йордан Тенев (Берое, Стара Загора)

3.Александър Николаев (Викинг Инс, Варна)

3.Петър Попов (Викинг инс, Варна)

Кадети 67.000

1.Стефан Ташев (Берое, Стара Загора)

2.Иван Първанов (Бъдин, Видин)

3.Енчо Стоянов (Брадърс Казанлък)

3.Георги Колев (ММА Хасково)

Кадети 72.000

1.Георги Георгиев (Викинг Инс Варна)

2.Кристиян Георгиев (ММА Хасково)

3.Иван Граматиков (Берое Стара Загора)

Кадети над 72.000

1.Станислав Наполеонов (ММА Шумен)

2.Мюмюн Акиф (ММА Хасково)

3.Джанер Ариф (Викинг Варна)

Юноши 52.200

1.Денис Каръков (Берое, Стара Загора)

Юноши 56.700

1.Робин Иванов (Берое, Стара Загора)

2.Александър Петков (Архангел Стара Загора)

3.Ергюн Муртев (Брадърс Казанлък)

Юноши 61.200

1.Тихомир Атанасов (Брадърс Казанлък)

2.Симеон Витлянов (ММА Шумен)

3.Димитър Острешев (Архангел Стара Загора)

Юноши 65.800

1.Светослав Иванов (ММА Варна)

2.Васил Костадинов (Прайд, Перник)

3.Петър Недков (Локомотив, Горна Оряховица)

Юноши 70.300

1.Георги Миразчийски (Ипон-Зенит Благоевград)

2.Радослав Ангелов (Викинг Варна)

3.Николай Пашов (Ипон Зенит Благоевград)

3.Денис Ангелов (ММА Варна)

Юноши 77.100

1.Симон Никитов (Викинг Инс, Варна)

2.Ангел Янков (Локомотив Горна Оряховица)

3.Александър Терзиев (Бойни изкуства Велинград)

3.Стелиян Чукуров (Берое Стара Загора)

Юноши 83.900

1.Николай Огнянов (Архангел Стара Загора)

2.Христомир Генов (Берое, Стара Загора)

3.Николай Василев (Бойни изкуства Велинград)

Юноши 93.000

1.Сашо Сашев (Берое Стара Загора)

2.Николай Василев (Берое Стара Загора)

3.Рафаел Караиванов (Архангел Стара Загора)

Юноши 120.200

1.Никола Спирдонов (Скорпион, Велико Търново)

Младежи (мъже до 21г.) 56.700

1.Пламен Димитров (Берое Стара Загора)

2.Димитър Петров (ММА Варна)

3.Георги Петров (Архангел Стара Загора)

3.Диан Димитров (ММА Шумен)

Младежи (мъже до 21г.) 61.200

1.Константин Гавазов (Берое, Стара Загора)

2.Несин Насуфов (Викинг Инс, Варна)

Младежи (мъже до 21г.) 65.800

1.Павел Василев (Скорпион Велико Търново)

2.Виктор Младенов (Скорпион Велико Търново)

3.Ерен Ахмед (ММА Хасково)

Младежи (мъже до 21г.) 70.300

1.Радостин Георгиев (Викинг Инс Варна)

2.Ангел Младенов (Ипон-Зенит Благоевград)

3.Здравко Русев (Берое Стара Загора)

3.Костадин Христов (Ипон-Зенит Благоевград)

Младежи (мъже до 21г.) 77.100

1.Милен Фетов (Берое Стара Загора)

2.Жулиен Стоев (Викинг Инс Варна)

3.Кристиян Гадев (Ипон-Зенит Благоевград)

3.Благой Лачев (Скорпион Велико Търново)

Младежи(мъже до 21г.) 83.900

1.Денис Фотенлиев (Бойни изкуства Велинград)

2.Георги Недков (Локомотив Горна Оряховица)

3.Владимир Паскалев (Берое Стара Загора)

3.Стефан Опрев (Викинг Инс Варна)

Младежи (мъже до 21г.) 93.000

1.Димитър Маринов (Викинг Инс Варна)

Младежи (мъже до 21г.) 120.200

1.Радослав Русев (ММА Хасково)

Младежи (мъже до 21г.) над 120.200

1.Владимир Петров (ММА Хасково)

2.Виктор Василев (Прайд, Перник)

Мъже 56.700

1.Октай Ариф (Викинг Инс Варна)

2.Николай Ивайлов (Локомотив, Горна Оряховица)

Мъже 61.200

1.Стелиян Ивайлов (Локомотив Горна Оряховица)

Мъже 65.800

1.Цветомир Георгиев (Аргус ММА, Казанлък)

Мъже 70.300

1.Евгени Тонев (Архангел Стара Загора)

Мъже 77.100

1.Атанас Дяков (Архангел Стара Загора)

Мъже 93.000

1.Божидар Иванов (ММА Варна)

2.Георги Абаджиев (Бойни спортове Монтана)

3.Велин Стоянов (Викинг Инс, Варна)

Отборен шампион възрастова група „момчета/момичета“: Берое Стара Загора

Отборен шампион възрастова група „кадети/кадетки“: ММА Варна

Отборен шампион възрастова група „юноши/девойки“:Берое, Стара Загора

Отборен шампион възрастова група „младежи – мъже/жени до 21г.“:Берое, Стара Загора

Отборен шампион възрастова група „мъже/жени“: Викинг, Варна

Отборно класиране от цялото състезание:

1.Берое, Стара Загора

2.Викинг Инс, Варна

3.ММА Варна

Най-добър боец до 18 г.: Красимир Недков (Скорпион, Велико Търново)

Най-добър боец над 18г.: Божидар Иванов (ММА Варна)

 



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета